Filtry

Przytulna sypialnia w kilku prostych krokach - wyjaśniamy, jak ją urządzić

Materiał partnera:

Chyba każdy się zgodzi ze stwierdzeniem, że dobrze zaaranżowana przestrzeń w sypialni jest priorytetem. Jak się okazuje, każdy nawet z pozoru najmniejszy element wpływa na nasze samopoczucie, a tym samym jakość snu. Doskonale wiemy, że dla niektórych osób urządzanie wnętrz przysparza paru problemów. Dlatego właśnie stworzyliśmy krótki wpis, w którym omawiamy najważniejsze zasady urządzania wnętrza sypialnianego. Sprawdź, co musisz wiedzieć!

vhct.pl płytki na ścianę w jodełkę ZEW


Jaskrawe kolory w sypialni? Mówimy stanowcze NIE! Zobacz, na jakie odcienie postawićGra kolorów podczas urządzania wnętrza jest szczególnie ważna. Dlaczego? Czas na krótką lekcję biologii. Kolory wywierają ogromny wpływ na nasz mózg. Nie bez powodu niebezpieczne rzeczy oznakowane są na czerwone, a jednocześnie są sygnałem do zwiększenia ostrożności. Kolory, na jakie decydujemy się w naszym mieszkaniu, również oddziałują na mózg. Wiadomo nie od dziś, że jaskrawe barwy pobudzają go, motywując do pracy na najwyższych obrotach. Z kolei stonowane barwy wpadające w odcień beżu, bieli, szarości wyciszają i działają odprężająco. Już zapewne sam zauważasz, dlaczego kolorowa sypialnia nie jest do końca dobrym pomysłem. To właśnie w tym pomieszczeniu Twój mózg po całym dniu pracy musi odpocząć, zrelaksować się i nabrać siły na kolejny intensywny dzień. Poza kolorami duże znaczenie w aranżacji wnętrza sypialnianego ma ilość dodatków. Doskonale wiemy, że niektórzy uwielbiają tzw. bibeloty. Nie zaleca się jednak ustawiania ich w sypialni. Powód? Zbierają dużą ilość kurzu, którą wdychamy w nocy, a dodatkowo ograniczają przestrzeń i po pewnym czasie mogą nas przytłaczać. W sypialni kieruj się zasadą - mniej znaczy więcej!

Betonowe płytki na ścianę w jodełkę to Twój sposób na wyjątkową aranżację sypialni! Poznaj jeCzy to oznacza, że sypialnia musi być nudnym, niczym niewyróżniającym się pomieszczeniem? Nic bardziej mylnego! Na rynku pojawiło się wiele produktów, które pozwalają na atrakcyjne i eleganckie wykończenie przy jednoczesnym zachowaniu zalecanego umiaru. Jak w takim razie przełamać panującą nudę w sypialni? Postaw na płytki na ścianę w jodełkę! Na ich popularność w ostatnim czasie wpływa przede wszystkim oryginalny, a zarazem stonowany wygląd. Płytki ułożone na ścianie za łóżkiem będą doskonałym urozmaiceniem. Co więcej, ich uniwersalny design wpasuje się w niemalże każdy wystrój. Możemy śmiało powiedzieć, że niezależnie czy stawiasz na nowoczesność, czy klasykę płytki na ścianę w jodełkę okazują się strzałem w przysłowiową dziesiątkę! Ich szeroki wybór oferuje jeden z najbardziej uznanych producentów - VHCT! Posiada ponad 27 - letnie doświadczenie w produkcji betonu architektonicznego. Płytki wychodzące spod jego rąk wyróżnia dopracowanie w każdym calu przekładające się na długoletnią żywotność! W ofercie znajdziesz również profesjonalną chemię budowlaną, która pozwoli Ci na przeprowadzenie remontu z użyciem najlepszych produktów. Zainteresowany? W takim razie już teraz zapoznaj się z dostępnym asortymentem i stwórz sypialnię marzeń!