Filtry

Dlaczego warto zamówić kubki reklamowe swoim klientom?

Materiał partnera:

Kubki reklamowe stanowią odpowiedź na chęć poprawy rozpoznawalności marki. Dlaczego warto zlecić wykonanie kubków reklamowych profesjonalnej firmie?

off-site


Kubki firmowe to niedrogi, a zarazem przyciągający oko i praktyczny gadżet, który pozostanie z osobą obdarowaną na co dzień. Będzie towarzyszyć jej podczas normalnego dnia pracy, w czasie odbierania e-maili, prowadzenia rozmów telefonicznych, spotkań z klientami czy opracowywania koncepcji marketingowych. Poratuje w szary dzień łykiem gorącej kawy. Będzie pierwszym przedmiotem, po jaki przedsiębiorca z przyjemnością sięgnie, będąc w biurze. Zamawiający kubki firmowe dla swoich klientów ma więc pewność, że jego logo będzie występować w naturalnym kontekście i zawsze będzie dobrze się kojarzyć.

Kubki reklamowe z nadrukiem - na czym polega kalkomania ceramiczna?Jedną z możliwości personalizacji kubków reklamowych jest wykorzystanie nadruku metodą kalkomanii ceramicznej. Zgodnie z życzeniem klienta i specyfikacją zamówienia, może on zostać umieszczony z jednej strony kubka, z dwóch stron lub dookoła. Wybór wielkości i rozlokowania kalkomanii ceramicznej ma również wpływ na ostateczny koszt zamówienia. Najbardziej ekologicznym rozwiązaniem są kubki firmowe ozdobione tylko z jednej strony. Na drugim biegunie cenowym znajdują się kubki reklamowe udekorowane dookoła. Kalkomania jest przyklejana ręcznie na kubek, a następnie wypalana w piecu. Nadruk można też wykonać maszynowo metodą sitodruku na okrągło. Wprawdzie jest tańszy, choć ma ograniczenia wielkościowe. Nie może być też umieszczany na zakrzywionych ściankach kubka.

Inną metodą wykonania nadruku może być technika piaskowania. Daje ona ciekawy, odczuwalnie wklęsły efekt.

Kubki z nadrukiem - w jakiej działalności się sprawdzą?Jakie firmy, organizacje i podmioty mogą rozważyć zamówienie kubków reklamowych ze swoim logo? Zamówienia są bardzo zróżnicowane, a zlecenia na personalizację produktów napływają zarówno z placówek państwowych, takich jak urząd gminy, miasta, szkoły czy uczelnie, jak również z prywatnych firm, przedszkoli, ale też z fundacji, stowarzyszeń czy kościołów. Kubki reklamowe sprawdzają się jako upominek dla uczestników danego wydarzenia. Pasują również jako niezobowiązujący prezent dla pracowników, na przykład z okazji Dnia Kobiet, obchodzonego w biurze. Mogą mieć charakter okazjonalny, choć zapewne i tak będą później wielokrotnie wykorzystywane, a logo - wyeksponowane i dobrze zapamiętane. Kubek z logo firmy stanowi fantastyczny prezent dla nowo zatrudnionego pracownika, pomagając mu szybciej i lepiej zidentyfikować się z firmą. Stanowi prosty, a zarazem funkcjonalny i estetyczny gadżet reklamowy, który można wręczyć ważnemu kontrahentowi.

Podsumowując, wybierając prezenty firmowe dla swoich pracowników, kontrahentów i klientów, warto postawić na praktyczność. Funkcjonalne kubki reklamowe nie dość, że są w ciągłym użyciu, to jeszcze pięknie wyglądają, kojarząc się z aromatycznym rozpoczęciem każdego poranka.