Filtry

Platforma Cloud Academy - innowacyjne rozwiązanie dla studentów WSB-NLU

Materiał partnera:

Obecnie coraz więcej uczelni otwiera przed swoimi studentami możliwość studiowania w trybie interaktywnym, umożliwiając im tym samym aktywny udział w zajęciach, bez konieczności fizycznej obecności w placówce edukacyjnej. Także nasza uczelnia WSB-NLU, z myślą o naszych obecnych oraz przyszłych studentach, ma do zaoferowania im to wygodne, nowoczesne rozwiązanie.

off-site


Studiowanie z platformą Cloud AcademyStudenci, którzy wybiorą studia interaktywne na WSB-NLU, mają do dyspozycji innowacyjną i wyjątkowo praktyczną platformę edukacyjną Cloud Academy. Nowoczesne i wygodne rozwiązanie, otwiera szereg możliwości zarówno studentom, jak i wykładowcom oraz władzom i administracji. Platforma skutecznie łączy bowiem każdą z tych trzech grup związanych z uczelnią.

Na platformie Cloud Academy znajduje się kilka podstawowych segmentów, stworzonych z myślą o maksymalnym ułatwieniu komunikacji między uczniami i wykładowcami, jak również pomiędzy poszczególnymi grupami studentów. Wśród najważniejszych elementów platformy znajdują się:
  • strefa studenta,
  • strefa wykładowcy,
  • wirtualny dziekanat.


Ponadto znaleźć tu można także segment finansów, kadr, strefę projektów oraz miejsce, w którym odbywają się multitransmisje zajęć. Specjaliści, którzy stale pracują nad ulepszaniem parametrów i możliwości platformy stworzyli na niej również miejsce na projekty studentów, a także inicjatywy, uwagi i wnioski każdej związanej z uczelnią osoby.

Studia interaktywne na WSB-NLU - kierunkiWśród atrakcyjnych, przyszłościowych kierunków, które na naszej uczelni studiować można w trybie interaktywnym, znajduje się między innymi Prawo. Kierunek ten cieszy się dużą popularnością wśród młodych adeptów prawa, zainteresowanych kompleksowym, ale i elastycznym kształceniem, nastawionym na potrzeby studentów i wymagania dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Absolwenci interaktywnych studiów na kierunkach Prawo, specjalność Prawo w biznesie oraz Prawo w administracji to osoby doskonale i holistycznie przygotowane do podjęcia pracy w kancelariach, segmentach prawnych oraz prawno-administracyjnych, bankach oraz działach prawnych wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, spółek i organizacji.

Studia interaktywne - najważniejsze waloryDzięki nowoczesnemu i niezwykle elastycznemu trybowi kształcenia, jakim są studia interaktywne, każdy student zyskuje możliwość swobodnego łączenia nauki z pracą, obowiązkami zawodowymi czy rodzinnymi, jak i podróżami oraz pasjami. Za pośrednictwem innowacyjnej platformy, nasi studenci posiadają stały dostęp do wszystkich nagrań z wykładów, jak również innych, potrzebnych materiałów i pomocy naukowych. Ponadto bez wychodzenia z domu, mają możliwość szybkiego i skutecznego skontaktowania się z wykładowcami, jak i koleżankami oraz kolegami z grupy, sprawdzenia swojej oceny czy swoich obecności. Każdy student otrzymuje także informacje o ewentualnych zmianach w harmonogramie czy planowanych egzaminach, bezpośrednio po wprowadzeniu ich do systemu.

Rozbudowana i bogato wyposażona strefa studenta to miejsce, gdzie kontaktować się mogą ze sobą wszyscy uczniowie z danej grupy, czy całego roku. Strefę obsługiwać można z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć studenci na kierunku Prawo w trybie interaktywnym, mogą wykonać zlecone ćwiczenia, wypełnić testy oraz egzaminy, jak również złożyć niezbędne wnioski i dokumenty. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie, a obsługa każdego z segmentów platformy jest niezwykle prosta i intuicyjna.