Filtry

Catering dietetyczny - dlaczego stał się rozwiązaniem idealnym

Materiał partnera:

Zauważyłem wśród znajomych, że dieta pudełkowa z dostawą zyskuje na popularności. Wielu z nich przestawiło się właśnie na pudełka, każdy z trochę innego powodu. Generalnie większość jest zadowolona. Wydaje mi się, że ważne, żeby wybrać dobrą firmę z cateringiem dietetycznym. Przecież ważne jest to, żeby taką firmę tworzyły osoby, które znają się na rzeczy, czyli wykształceni dietetycy oraz kucharze z umiejętnościami, którzy będą wiedzieli jak doprawić jedzenie. O to w tym jedzeniu chodzi, ma być smaczne i zdrowe.

Silesia


Moja krótka historia związana z cateringiem pudełkowymJestem trochę takim stereotypowym mężczyzną i niestety nie posiadam za bardzo umiejętności gotowania. Nie umiem i nie lubię gotować. Próbowałem sam siebie oszukiwać i miałem etap, że chciałem się nauczyć i robiłem różne eksperymenty kulinarne. Niestety, ale w większości kończyły się niewypałem i po prostu się zniechęciłem. Jednak jeść coś trzeba, więc jadałem głównie na mieście. A czasami jadałem zdecydowanie za mało. Całkiem sporo pracuję i bywają dni, że praca mnie po prostu pochłania. Kiedy już znajduję czas poświęcam go na aktywność fizyczną, spotkania ze znajomymi, czytanie książek i kilka pasji. Nie ma tam czasu na gotowanie. Catering pudełkowy Katowice okazał się idealnym rozwiązaniem.

Dlaczego nie zamierzam powrócić do życia bez cateringu dietetycznego z dostawą?Catering dietetyczny to moje wybawienie. Nie muszę zastanawiać się nad jedzeniem. W końcu jadam posiłki w regularnych odstępach czasu. Najważniejsze, że nie muszę gotować! Codziennie rano przed drzwiami czeka na mnie torba pełna jedzenia na cały dzień. Oszczędzam sporo pieniędzy, bo przestałem jadać na mieście. Znacząco poprawiła mi się sylwetka. W końcu widzę prawdziwe efekty swoich treningów na siłwoni, jazdy rowerem, wspinaczki i innych aktywności, które sobie przeplatam jak basen czy bieganie. Jedzenie pudełkowe tylko czeka na ewentualne podgrzanie i jest od razu gotowe do zjedzenia.

Mam więcej koncentracji i łatwiej mi się pracuje. Mam też więcej energii, chęci do różnych aktywności, działania i po prostu życia. Dodatkowo poprawiły mi się wyniki krwi, co było dla mnie wręcz zaskakujące. Dieta pudełkowa zdecydowanie mi służy. Nabrałem też nieco masy mięśniowej przez pewien okres czasu, a teraz o wiele łatwiej jest mi też redukować zbędną tkankę tłuszczową.

Mam dowolność w wyborze posiłków oraz diety, więc w zależności co chcę osiągnąć mogę zmienić plan dietetyczny dosłownie kilkoma kliknięciami. Jedzenie jest zbilansowane, wiem ile jem kalorii i makroskładników. Podoba mi się różnorodność posiłków w diecie pudełkowej. Myślę, że spora część ludzi na co dzień nie zapewnia sobie takich dań, bo zwyczajnie w świecie nie ma na to czasu. Jest zdrowo, kolorowo, smacznie i to trochę taka mała niespodzianka co rano na wycieraczce.

Jestem mega zadowolon z cateringu dietetycznego i dopóki nie poznam potencjalnej żony, która będzie lubiła gotować nie zamierzam z niego rezygnować.