Filtry

Kiermasz pracy wakacyjnej na pszczyńskim rynku

Wakacje to dla uczniów i studentów czas odpoczynku od nauki, ale też możliwość zarobienia własnych pieniędzy na letnie wyjazdy. W czwartek, 23 czerwca (godz. 10.00 - 13.00) na pszczyńskim rynku odbędzie się "Kiermasz pracy wakacyjnej".

wakacyjne targi pracy
Kiermasz pracy wakacyjnej na pszczyńskim Rynku · fot. powiat


Wakacje to dla uczniów i studentów czas odpoczynku od nauki, ale też możliwość zarobienia własnych pieniędzy na letnie wyjazdy. W czwartek, 23 czerwca w godzinach od 10.00 do 13.00 na pszczyńskim rynku odbędzie się "Kiermasz Pracy Wakacyjnej".

Starosta pszczyńska podkreśla, że w poprzednim roku wydarzenie zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie cieszyło się sporym zainteresowaniem młodych, chętnych do pracy ludzi.

- Cieszę się, że Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie zdecydował się kolejny raz na organizację tego przedsięwzięcia - mówi Barbara Bandoła.

Chętni pracodawcy oferty pracy wakacyjnej mogą przesyłać do 21 czerwca na adres targipracy@pszczyna.praca.gov.pl, a przedsiębiorcy zainteresowani stoiskiem wystawienniczym proszeni są o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy do 17 czerwca. W treści należy podać - dane pracodawcy (pełna nazwa i adres firmy), nazwę stanowiska, liczbę wolnych miejsc pracy, adres miejsca wykonywania pracy, proponowaną podstawę zatrudnienia i wymiar czasu pracy oraz sposób kontaktu wraz z danymi kontaktowymi.

Więcej informacji na temat "Kiermaszu Pracy Wakacyjnej" można uzyskać dzwoniąc pod numer tel. 32 210 27 34.

ar / pless.pl
źródło: Powiat