Filtry

Powstało Stowarzyszenie Pszczyńskich Przedsiębiorców

W pierwszych dniach listopada zostało w Pszczynie zarejestrowane Stowarzyszenie Pszczyńskich Przedsiębiorców. Obecnie zrzesza ono dwadzieścia trzy podmioty gospodarcze. Główną ideą jest współpraca i wzajemne wsparcie przedsiębiorców, a także lokalnej społeczności.

Stowarzyszenie Pszczyńskich Przedsiębiorców
Powstało Stowarzyszenie Pszczyńskich Przedsiębiorców · fot. UM Pszczyna


Jak zapowiadają inicjatorzy Stowarzyszenie Pszczyńskich Przedsiębiorców będzie inicjowało wspólne projekty, które pozwolą przygotować kompleksową ofertę. Związane to będzie również z wprowadzaniem systemu rabatów i promocji, tak, aby współpraca przyniosła jak najwięcej korzyści klientom.

- Pod koniec września spotkałem się z przedstawicielami firm, które przystąpiły do stowarzyszenia. Takie inicjatywy mają ogromny potencjał. W miarę naszych możliwości będziemy wspierać projekty organizowane przez Stowarzyszenie Pszczyńskich Przedsiębiorców - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

W pierwszych dniach oficjalnej działalności do stowarzyszenia zgłosiło się kilkanaście kolejnych firm zainteresowanych współpracą.

O pomysłach i planach na przyszłość można dowiedzieć się z profilu, który stowarzyszenie założyło na Facebooku - kliknij w link.

Instagram: spp_pszczyna

ar / pless.pl
źródło: UM Pszczyna