POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Prezent dla kolegi z pracy - co możemy kupić?

Materiał partnera:

Prezenty w pracy to coraz częstsza forma integracji grupy zawodowej, która styka się ze sobą na co dzień. Okazją do takiego prezentu mogą być czyjeś urodziny lub imieniny. W innym wypadku może to być grupowa inicjatywa, taka jak mikołajki. Co kupować na takie okazje? Co oferuje nam dziś Internet? O tym postaramy się porozmawiać w dzisiejszej publikacji.

Prezent dla kolegi z pracy - co możemy kupić?


Jak wiadomo każda okazja jest inna, dlatego prezenty warto jest dobierać pod nie jak najbardziej. Jest jednak kilka ciekawych i uniwersalnych propozycji, które mogą sprawdzić się w każdej sytuacji.

Proste i praktyczne - co to jest?Jeśli łączą nas relacje zawodowe, starajmy się wybierać rzeczy stonowane. Mowa tutaj o produktach, które świetnie wpasowują się w temat wspólnej pracy. Dlatego też jeśli ktoś z naszych kolegów czy koleżanek z pracy myślał o nowym terminarzu, warto skorzystać z okazji i zakupić jemu/jej nowy terminarz, kalendarz czy organizer. Jeśli prezent ma być uniwersalny zawsze może to być elegancki portfel lub pasek.

Coś śmiesznego na rozluźnienie atmosferyJeśli poszukujemy czegoś bardziej rozluźniającego naszą atmosferę w pracy to sprawdźmy ciekawy pomysł, który jest śmieszny i praktyczny. Chodzi o śmieszne prawo jazdy kolekcjonerskie, które będzie dawało nam śmieszny akcent na naszej imprezie. Znajomi z pracy będą z pewnością śmiać się z naszego pomysłu, tym bardziej iż możemy na nim zamieścić śmieszne zdjęcie i opisy. Dla naszego znajomego będzie to dodatkowo świetna pamiątka.