POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Zostań Redaktorem portalu czecho.pl - dołącz do ekipy pless intermedia

Artykuł sponsorowany:

Firma pless intermedia, wydawca portalu czecho.pl, zatrudni osobę na stanowisku Redaktora portalu.

komputer
Zostań Redaktorem portalu czecho.pl - dołącz do ekipy pless intermedia


Do obowiązków Redaktora będzie w głównej mierze należeć przygotowywanie i publikowanie artykułów na portalu czecho.pl oraz dodatkowo na pozostałych portalach wydawcy, tj. bielsko.info, pless.pl i tychy.info.

Oczekujemy bardzo dobrej znajomości miejscowości Czechowice-Dziedzice, dobrego warsztatu pisarskiego, sprawnego poruszania się w środowisku internetowym oraz dobrej znajomości specyfiki mediów społecznościowych, głównie Facebooka.

Oferujemy realny wpływ na kształt portalu, pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym, a zarazem doświadczonym zespole.

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Miejsce pracy - Pszczyna, Bielsko-Biała (redakcje portali).

CV prosimy wysyłać na adres biuro@pless-intermedia.pl. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).