POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Jak zadbać o rozwój swojej firmy? Zainwestuj w profesjonalne szkolenia i rozwijaj kompetencje pracow

Materiał partnera:

Kapitał ludzki jest jednym z ważnych elementów firmy i nie można bagatelizować zarządzania pracownikami. Ich nieustanny rozwój to również rozwój własnej firmy. Bardziej kompetentny pracownik nie tylko jest na bieżąco z obowiązującymi przepisami prawa oraz pracuje zdecydowanie bardziej efektywnie.

Jak zadbać o rozwój swojej firmy?


Zarządzanie zasobami ludzkimi nie tylko powinno opierać się na zachęcaniu pracowników do samorozwoju, ale również do odgórnego narzucania szkoleń szeregowym pracownikom i kadrze menadżerskiej. Kadra kierownicza dzięki szkoleniom lepiej będzie zarządzała swoimi zespołami w komórkach terenowych, a szeregowi pracownicy nie popełnią kosztownych błędów np.: w dokumentacji. Jak szkolić pracowników? Najlepiej wybrać doświadczoną szkołę, która ma wykwalifikowany personel np.: radców prawnych czy pracowników administracji skarbowej. Teoretyczne i praktyczne doświadczenie wykładowców pozwala nie tylko na wyłożenie wiedzy, ale pokazanie, jak ją zastosować praktycznie w firmie.

Kadra kierownicza - szkolenia menadżerskieSzkolenia dla menadżerów nauczą kierowników czy koordynatorów regionalnych, jak umiejętnie zarządzać zespołem. Mianowicie przełożony dowie się, jak budować swój własny autorytet, skutecznie delegować zadania czy motywować zespół do działania w duchu współpracy. Gdzie znaleźć taki kurs? Jedną ze szkół prowadzących szkolenia tego typu jest https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,szkolenia-dla-menedzerow.html. Oferowane szkolenia to także warsztat dla managerów, czyli treningi pokazujące, jak działają narzędzia menadżera. Kierownik dowie się nie tylko, jak delegować zadania, ale również jak je egzekwować od pracowników, jak się z nimi komunikować, zachowując ducha współpracy.

Specjalistyczne szkolenia tematyczneSzkoły prowadzące szkolenia, oferują również tematyczne zajęcia. Jednym z takich szkoleń jest warsztat komputerowy platforma usług elektronicznych skarbowo-celnych. Szkolenie skierowane jest do osób, które zajmują się obsługa celno-skarbową w swoich firmach. Szkolenie pozwala zapoznać się z funkcjonalnością i zawartością platformy PUESC. Uczestnicy dowiedzą się między innymi jak obsługiwać platformę PUESC, jak się zalogować czy wygenerować certyfikat celny. Konkretne szkolenie można znaleźć pod adresem https://www.jgt.pl/szkolenia,puesc-pec.html.

Firmy a aspekty prawneBardzo dobra szkoła szkoleniowa ma również w swojej ofercie szkolenia dotyczące nowelizacji prawa np.: Kodeks postępowania administracyjnego (KPA). Szkolenie obejmuje kompendium zagadnień niezbędnych do prowadzenia postępowań administracyjnych, zarówno w trybach zwyczajnych, jak i nadzwyczajnych, a także z uwzględnieniem wszystkich jego stadiów. Szkolenie KPA uwzględnia również zmiany w KPA. Więcej informacji na temat samego szkolenia można znaleźć pod adresem strony internetowej nalężącym do J.G Traning https://www.jgt.pl/szkolenia,nowelizacja-kpa-apu.html.

Profesjonalna firma inwestuje w swoje zasoby ludzkie, od kadry menadżerskiej po zwykłych pracowników, celem ich rozwoju i własnych struktur. Należy jednak pamiętać, aby odpowiednio dobrać tematy szkoleń i powierzyć je specjalistom.