POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Można otrzymać dotację na podjęcie działalności gospodarczej

Od 10 do 24 kwietnia Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie prowadził będzie nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Rozpatrzeniu będą podlegać wnioski sporządzone na aktualnych i niemodyfikowanych drukach, kompletne wraz z wymaganymi załącznikami. Druki stosownych wniosków wraz z załącznikami, Regulamin przyznawania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej są dostępne w zakładce: Urząd/Aktywne formy - nabory wniosków: pszczyna.praca.gov.pl/aktywne-formy

Zapraszamy osoby bezrobotne do składania wniosków!

pup


W związku z ogromnym zainteresowaniem Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie zaprasza serdecznie osoby bezrobotne na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące przyznania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Podczas spotkania omówione zostaną: obowiązujący regulamin, wniosek o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej, formularze dotyczące pomocy publicznej, formularze rekrutacyjne do Projektów, zasady udziału w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój oraz Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Śląskiego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2019 r. o godz. 9:00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie, ul. Dworcowa 23 w pokoju nr 18 (II piętro).

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłoszenie udziału w spotkaniu informacyjnym osobiście w pokoju nr 23 bądź telefonicznie pod numerem telefonu 32 210 27 29.

new, BM / pless.pl, źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie