Filtry

Spotkanie rekrutacyjne - oferta pracy dla pracownika produkcji

Pracodawca Re Alloys Sp. z o.o z siedzibą w Łaziskach Górnych pilnie poszukuje osób do pracy na stanowisko pracownik produkcji - wytapiacz żelazostopów.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum gimnazjalne,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • akceptacja pracy w narażeniu na wysoką temperaturę.

Podstawowy zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac pomocniczych przy produkcji żelazostopów, a po przeszkoleniu wykonywanie zadań wytapiacza żelazostopów - spustowego.

Miejsce pracy: Łaziska Górne, ul. Cieszyńska 23

Pracodawca oferuje:
  • umowę o pracę,
  • pełny etat,
  • praca w systemie trzyzmianowym,
  • praca możliwa od zaraz,
  • wynagrodzenie w wysokości od 3000 zł do 4500 zł brutto.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@realloys.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 517 619 622.

Ponadto, w dniu 3 marca wszystkie osoby zainteresowane ofertą będą mogły uczestniczyć w spotkaniu rekrutacyjnym z pracodawcą, które odbędzie się w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie w godzinach od 9:00 - 13:00. Na spotkanie należy zabrać CV.

BM / pless.pl, źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie