Filtry
Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Pracownik produkcji - plastrowanie w Ćwiklicach

Goczałkowice-Zdrój

Wiemy, jak wytwarzać smaczne i zdrowe wędliny po polsku. W tym czujemy się najlepiej. Jak nikt inny, znamy się na przetworach mięsnych. Stoją za nami pokolenia doświadczenia, szacunek dla tradycji i nowoczesne technologie. W Grupie Kapitałowej dostarczamy żywność w kraju i na rynki zagraniczne w Europie, Afryce, czy Azji.  Naszą misją jest zapewnić zdrową żywność obecnym i przyszłym pokoleniom.

Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy nowych członków naszego, prawdopodobnie najlepszego zespołu pracowniczego w branży.

Dowiedz się więcej o nas na: www.silesia.eu

 Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko pracownika produkcji wędlin w dziale plastrowania

Miejsce pracy: Ćwiklice

 Zakres obowiązków:

·         Praca przy plastrowaniu wędlin, porcjowaniu, przygotowanie do pakowania

 Wymagania:

·         Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym

·         Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

·         Sumienność, dobra organizacja pracy

 Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         bezpłatne posiłki,

·         pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych,

·         ubezpieczenie grupowe,

·         paczki okolicznościowe,

·        dowóz pracowniczy z wybranych kierunków

dowóz pracowników z wybranych kierunków

Kontakt

Tel. 662057998