Filtry
PAMADEX

Kierowca C+E

PAMADEX

Czechowice-Dziedzice

Producent przemysłowych opakowań drewnianych z siedzibą w Ligocie k.Czczechowic - Dziedzic, poszukuje osoby na stanowisko KIEROWCY z prawem jazdy kat. C+E w transporcie krajowym.

 Wymagania:
- prawo jazdy kategorii C+E,
- cyfrowa karta kierowcy
- doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typ MEGA,

Zakres obowiązków:
- prowadzenie pojazdu o masie powyżej 3,5 tony,
- wsparcie pracowników produkcji w czasie postoju.
- zaopatrzenie i dostawa w ramach wlasnej produkcji.

Gwarantujemy:
- pracę na pełny etat w systemie jednozmianowym
  od poniedziałku do piątku od 7 do 15
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

www.pamadex.pl

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:
tel. 601460265
tel. 601460263

lub

osobisty w siedzibie firmy
od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.

Adres firmy:
PPH Pamadex
ul. Tartaczna 19
43 - 518 LIGOTA k.Czechowic – Dziedzic.

Kontakt

Tel. 322140558