Filtry

Nowoczesny sposób premiowania - zadbaj o swoich pracowników

Materiał partnera:

Zastanawiasz się, jak zadbać o swoich pracowników? Który system motywacyjny sprawdzi się w Twojej firmie? Premie pieniężne, uznaniowe czy możliwość swobody wyboru? Z pewnością zdecyduj się na odpowiednie rozwiązanie, by każda ze stron była zadowolona. Obustronny zysk to jednocześnie sukces indywidualnego pracownika i rozwój całej firmy! Zastanów się nad nowoczesnym sposobem premiowania pracowników, który możesz dostosować odpowiednio do każdego wieku. Wiesz, o czym mowa? Bony podarunkowe to idealna motywacja oraz rozwiązanie na każdą okazję!

Nowoczesny sposób premiowania - zadbaj o swoich pracowników
fot. freepik.com


Premia dla pracownika i korzyść dla pracodawcyNowoczesny sposób motywacji pracownika, jakim są bony podarunkowe to korzyść dla obu stron. Pracodawca zyskuje w oczach zatrudnionych. Jego wizerunek jest oparty o same superlatywy. Ponadto zakup kuponów podarunkowych jest łatwy w księgowaniu oraz nie podlega obowiązku podatkowemu. Natomiast pracownik otrzymuje premię, którą sam może zrealizować w różnych punkach na wyznaczoną kwotę. Dodatkowo objęty jest specjalnymi ofertami oraz promocjami. Indywidualne zaspokojenie potrzeb gwarantowane!

Uniwersalność bonów podarunkowych - idealny benefit na każdą okazję!Jednym z najbardziej nowoczesnym i uniwersalnym sposobem premiowania pracowników są właśnie bony podarunkowe. Ich cechy, które widoczne są poprzez ich wykorzystywanie, dają gwarancję zadowolenia pracownika. To on sam decyduje, co chce sobie kupić. Bon podarunkowy może wykorzystać na jedzenie, pyszną kawę lub sprawienie sobie nowego ubrania. W zależności od indywidualnych potrzeb pracodawca przekazując kupon, ma pewność, że jego podopieczny sam wybierze dla siebie najlepszą opcję. Lista wszystkich miejsc, w których można wykorzystać nagrodę otrzymaną od pracodawcy, znajduje się na stronie Sodexo. Zawiera ona m.in. branże:

  • odzieżową - sklepy tj. Próchnik, House, Sinsay, 4F, Mohito, Orsay, Reserved, Bytom, Monnari czy C&A,
  • kosmetyczną - drogerie tj. Rossmann, Sephora, Hebe, Douglas,
  • gastronomiczna - restauracje tj. Chłopskie Jadło, Sphinx, Fresh Point czy pizzeria Da Grasso, kawiarnie Starbucks czy sklepy spożywcze tj. Biedronka,
  • jubilerską - biżuteria np. z Yes, Pandora, Lilou, W.KRUK,
  • meblową - sklepy tj. Jysk, OBI, Bodzio, Black Red White, Fabryka Sypialni, IKEA, Selene Materace czy Leroy Merlin,
  • RTV i AGD - sieci sklepów tj. Avans, Media Markt, Sonex, Media Expert czy Neonet,
  • rozrywkową - np. sieć sklepów Empik,
  • podróżniczą - stacje paliw Tesco, BP czy CircleK oraz pobyt w hotelach tj. Dolina Charlotty Resort & Spa, Jastarnia czy PetiteFleur,
  • medyczną - sieć aptek tj. Dbam o Zdrowie, Dr Max, Mediq czy SuperPharm.


Uniwersalny system motywacyjny, który opiera się na premiowaniu za pomocą bonów podarunkowych Sodexo to nowoczesny sposób, sprawdzający się już w wielu firmach. Sprawdź również w swojej!

Nowoczesny sposób premiowania - podsumowanieUrodziny pracownika? Święta Wielkanocne bądź Bożego Narodzenia? Te i inne okoliczności sprawiają, że pracownicy zazwyczaj czekają na podarunki od pracodawcy. Właściciel firmy często nie wie, jak nagrodzić swojego podopiecznego, by był on zadowolony, dlatego z pomocą przychodzi Sodexo, proponując benefit na każdą okazję! Bony podarunkowe to rewelacyjne rozwiązanie na zadowolenie pracownika. W zależności od okoliczności można wybrać odpowiedni nominał kuponu, za który osoba zatrudniona kupi coś dla siebie. Zadbaj należycie o swoich pracowników, wdrażając nowoczesny sposób premiowania!