POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

PRACOWNIK OBSŁUGI TOUR DE POLOGNE

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Zakres obowiązków
praca 7 sierpnia 2019 przy organizacji Tour de Pologne na trasie w Bielsku Białej
start pracy 4 5 rano
zakończenie 24:00
praca polega na organizacji i dopilnowania każdego szczegółu na trasie wyścigu
ustawianie barierek rozkładają kabli elektrycznych
zabezpieczenie trasy przez utrzymanie porządku
Wymagania
dyspozycyjność w na cały dzień pracy
zaangażowanie i sumienność
mile widziany status studenta
dobre nastawienie do pracy grupowej
Firma oferuje
umowa zlecenie na czas wykonywania pracy
atrakcyjne wynagrodzenie wypłacone do tygodnia od zakończenia zadania
możliwość pracy w innych projektach rekrutacyjnych
Miejscowość
Bielsko Biała
Klauzula RODO
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).
Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: CV@HRSIGMA.PL. APLIKUJ

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót