Filtry
AVR SA

Pracownik utrzymania dróg z kat B lub BC

AVR SA

Skoczów

Do głównych zadań będzie należało odśnieżanie i zwalczanie śliskości na drogach.

Dodatkowo patrolowanie drogi w okresie letnim i zimowym, identyfikacja, zabezpieczenie i doraźna lub docelowa naprawa uszkodzeń w obszarze pasa drogowego, kontrolowanie, konserwacja i monitorowanie urządzeń stanowiących infrastrukturę drogi, zabezpieczanie miejsc zdarzeń drogowych lub innych zagrożeń występujących w pasie drogowym drogi, podjęcie działań interwencyjnych w razie zdarzenia na drodze, utrzymanie zieleni w pasie rozdziału i poboczach, prowadzenie rejestru czynności patrolowych i interwencyjnych, zgłaszanie zajść/wydarzeń na drodze Dyżurnemu Obwodu Drogowego oraz koordynowanie akcji, usuwanie niebezpiecznych przedmiotów, odpadów znajdujących się na drodze, wykonywanie robót bieżącego utrzymania drogi, Wykonywanie drobnych prac naprawczych, konserwacyjnych i porządkowych (np. sprzątanie placu Obwodu Drogowego, koszenie trawy, utrzymanie czystości w pomieszczeniach Obwodu Drogowego, dozorowanie Obwodu Drogowego).

Wymagania:

- Posiadanie ważnego prawa jazdy kat B lub BC (do zimowego utrzymania).

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

- Zaangażowanie, motywacja, dobre umiejętności komunikacyjne, odpowiedzialność i decyzyjność.

- Posiadanie doświadczenia w obsłudze i kierowaniu pojazdami ciężarowymi, naprawie samochodów lub innych uprawnień np. HDS, SEP mile widziane.

-Doświadczenie w utrzymaniu zieleni.

 „Administratorem danych osobowych Użytkowników serwisu, którzy wyrażą zainteresowanie aplikowaniem na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie i zechcą skontaktować się w tej sprawie z ogłoszeniodawcą, będzie spółka AVR S.A. z siedzibą w Krakowie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach opisanych w Polityce Prywatności Administratora, która jest dostępna pod adresem www.avrgupa.pl tam również znajdują się informacje o przysługujących Państwu prawach.”

Kontakt

Tel. 885665014
Ilość wysłanych formularzy: 0