Filtry

Jaki prezent wybrać na chrzest? Zadbaj o jego wyjątkowość i duże znaczenie

Materiał partnera:

Zostałaś wybrana na matkę chrzestną i szukasz inspiracji na prezent? Oczywiście możesz pójść na łatwiznę i wybrać zabawkę lub ładne ubranie ale czy na pewno będzie to dobry pomysł? Chrzest dziecka to jedno z najważniejszych i podniosłych wydarzeń w naszej katolickiej kulturze. Tutaj nie wypada podarować zwykłych, codziennych upominków znacznie lepiej sprawdzających się np. podczas urodzin. Warto zdecydować się na przedmiot podkreślający charakter tego wspaniałego wydarzenia! Jednym z pomysłów są złote lub srebrne dewocjonalia ale mamy dla Ciebie coś jeszcze lepszego! Czytaj dalej i poznaj jaki przedmiot świetnie sprawdzi się jako pamiątka z Chrztu Świętego!

prezent,chrzest


Biblia Święta dla dzieci - najważniejsze życiowe wartości zamknięte w jednym miejscuTak jak już wspominaliśmy dla praktycznie wszystkich rodziców, chrzest ich nowonarodzonego dziecka jest bardzo ważnym świętem. Dlatego właśnie należy wybrać prezent będący na zawsze piękną pamiątką z tego dnia. Wiele osób decyduje się na podarowanie biżuterii. Prym wiodą krzyżyki lub święte medaliki, jednak trochę czasu minie zanim niemowlak będzie mógł to nosić. Naszą propozycją jest ilustrowana Biblia dla dzieci! Rodzice uwielbiają czytać swoim pociechom przed snem. Czynność ta nie tylko pozwala wyciszyć dziecko po całym dniu zabaw ale także niesie za sobą znacznie głębsze przesłanie. Może Ci się wydawać, że małe dziecko nie zrozumie przekazu zawartego w Biblii. Owszem, na początku wszystkie opowieści może traktować jako ciekawe historie, jednak kiedy podrośnie to właśnie Święta Księga będzie wykorzystywana do uczenia go najważniejszych wartości jakimi należy kierować się w życiu. W końcu każdy z nas doskonale wie, że to właśnie Biblia stanowi dla człowieka pewnego rodzaju drogowskaz.

Podaruj spersonalizowaną Biblię i przekonaj się, że będzie to piękna pamiątka na całe życieWarto wybierać Biblię skierowaną wprost do dzieci z uwagi na obecność ilustracji jeszcze bardziej skupiających ich uwagę. Kiedy dziecko opanuje umiejętność czytania, dzięki kolorowym obrazkom znacznie łatwiej będzie mu zrozumieć wszystkie historię. Podarowana Biblia z pewnością będzie pamiątka na całe życie ale jak jeszcze bardziej podkreślić jej duże znaczenie? Warto zadbać o personalizację! Nic lepiej nie zapada w pamięć oraz nie stanowi przyjemniejszego wspomnienia niż prezent skierowany tylko i wyłącznie do konkretnej osoby. Możesz nam wierzyć ale za kilka lat maluszek doceni prezent przypominający o jego wyjątkowości. Sklep Murrano oferuje wszystkim zainteresowanym Biblię dla dzieci z kolorowymi ilustracjami. Wysoka jakość wykonania widoczna jest gołym okiem. Zamieszczone obrazki mają żywe i jasne kolory przyciągające uwagę najmłodszych czytelników! To właśnie tutaj masz możliwość dodania specjalnej dedykacji na okładce Biblii. Nie obawiaj się! Grawer wykonany jest przy wykorzystaniu innowacyjnej metody laserowej, co sprawia, że nawet za 10 lat Święta Księga będzie efektownie się prezentować! Nie zwlekaj, Twój chrześniak zasługuje na wyjątkowy prezent!