POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Magazynier praca na cały etat 14.00-22.00

Work Service S.A.

Jaworze

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 2010

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik/pracownica magazynu - sortownik

Obowiązki w pracy to:
- Prace związane z rozładunkiem paczek kurierskich,
- Prace pomocnicze na hali,
- Ciężka praca fizyczna,

Wymagania:
- Chęć i motywacja do podjęcia pracy,
- Punktualność,
- Dyscyplina w pracy,
- Dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:
- Zatrudnienie od zaraz,
- Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową z późniejszą możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
- Praca na cały etat 14.00-22.00,
- Pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
- Wynagrodzenie płatne na 10 dnia każdego miesiąca,
- Opiekę koordynatora,
- Pracę w miłej i spokojnej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji przez stronę:
rms.workservice.pl/apply/jo/80683400/rc/76662851

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl . Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”
„Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi” APLIKUJ

Kontakt

Tel. 797-990-648
Ilość wysłanych formularzy: 0