POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Pracownik produkcji (m/k) Czechowice-Dziedzice

Work Service S.A.

Oświęcim

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Aktualnie dla naszego Klienta ZF Czechowice - Dziedzice poszukujemy:
Pracowników do pracy na produkcji

ZF jest wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa i obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie. ZF w Bielsku-Białej zajmuje się produkcją układów kierowniczych, w Czechowicach-Dziedzicach produkcją systemów sterujących.

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn,
- Prace produkcyjne przy montażu,
- Prace w oparciu o pisemne instrukcje.

Naszym pracownikom oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową,
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- System premiowy, premia: frekwencyjna, kwartalna, wakacyjna, świąteczna, roczna,
- System pracy 3 zmianowy,
- Transport pracowniczy; Brzeszcze, Jawiszowice, Dankowice, Bestwina,
- Opiekę Koordynatora,
- Terminowość wypłat,
- Odzież roboczą,
- Pełnopłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne dla nowych pracowników,
- Parking dla pracowników,
- W bliskiej lokalizacji przystanki autobusowe (nr 50 i VII),
- Stołówkę zakładową.

Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym,
- Zdolności manualne,
- Umiejętności pracy w grupie,
- Chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres czasu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji przez link podany w ogłoszeniu.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Express Sp. z o.o. S.A. z siedzibą w Katowicach, Sky Tower ul. Murckowska 14, 40-265. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@worksexpress.pl . Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.

Prosimy o dołączenie klauzul:
„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”
„Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi” APLIKUJ

Kontakt

Tel. 508-000-873
Ilość wysłanych formularzy: 0