Filtry

Poznaj bliżej rolety w kasetach i przekonaj się, że to Twój numer jeden!

Materiał partnera:

Rolety wolnowiszące, żaluzje, plisy, panel track - aktualnie wybór jest ogromny. Każdy z łatwością znajdzie model spełniający jego potrzeby oraz oczekiwania. Spośród dostępnych rolet postanowiliśmy nieco szerzej omówić te umieszczone w kasetach. Czym się wyróżniają i dlaczego warto je wybrać? Odpowiedź znajdziesz poniżej! Zapraszamy do czytania!

10   lotari.pl   rolety w kasetach ZEW


Zawsze dobrze wyglądające rolety w kasetach? To możliwe! Sprawdź koniecznieRolety w kasetach znajdują swoje zastosowanie niemalże w każdym pomieszczeniu. Jak się okazuje, coraz chętniej montowane są nie tylko w mieszkaniach oraz domach, ale również biurach. Nie ma się czemu dziwić, w końcu spośród dostępnych modeli wyróżnia je łatwy montaż, z którym każdy poradzi sobie samodzielnie. To jednak nie wszystko, czym wyróżniają się rolety w kasetach. Ich największą zaletą jest obecność prowadnic bocznych. Pełnią one dwie najważniejsze funkcje - z jednej strony chronią przed strzępieniem się tkaniny, a z drugiej sprawiają, że roleta dokładnie przylega do okna, a tym samym niwelowane są nawet najmniejsze prześwity. Warto tutaj dodać, że prowadnice zachowują swoją funkcjonalność również przy otwartym oknie! Możemy śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że to właśnie rolety w kasetach dają Ci poczucie maksymalnej prywatności we własnym wnętrzu. Przejdźmy do wyjaśnienia roli, jaką odgrywa kaseta. To właśnie w niej schowana jest roleta, kiedy okno jest odsłonięte. Dzięki temu materiał nie zbiera kurzu oraz nie jest narażony na jakiekolwiek inne, ciężkie do usunięcia zabrudzenia. Właśnie dlatego powszechnie uważa się, że rolety w kasetach to doskonałe rozwiązanie dla alergików!

Dopasuj roletę w kasecie do wystroju i zyskaj nową dekoracjęKiedyś mówiąc o roletach, przed oczami stawały nam jednokolorowe produkty utrzymane w stonowanych odcieniach. Dziś na rynku dostępne są rolety w kasetach wyróżniające się rozmaitymi motywami spełniającymi upodobania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dodatkowo wielu producentów pozwala zainteresowanym osobom na zaprojektowanie spersonalizowanej rolety przedstawiającej np. ulubiony krajobraz lub czworonożnego pupila oraz wiele innych. Jak widzisz, masz przed sobą ogromną ilość możliwości aranżacyjnych! Decydując się na rolety w kasetach, pamiętaj, aby zakupu dokonywać u renomowanych producentów, jakim jest firma Lotari. Ich dbałość o każdy element oraz zachowanie najwyższych standardów w czasie produkcji przekłada się na niezawodność produktu. Roleta przez wiele długich lat będzie prawidłowo spełniać swoje zadanie, a co najważniejsze, w dalszym ciągu będzie doskonale się prezentować! W szerokim asortymencie znajdziesz rolety w kasetach z motywami do salonu, kuchni, a nawet pokoju dziecięcego. Dzięki temu tworzona przez Ciebie aranżacja wnętrza będzie spójna pod każdym nawet najmniejszym detalem. Zainteresowany? W takim razie nie zwlekaj i już teraz sprawdź ofertę stworzoną na miarę Twoich potrzeb!