Filtry
Zakłady Mięsne Silesia S.A.

PRACOWNIK PRODUKCJI - FARSZOWNIA, PEKLOWNIA

Goczałkowice-Zdrój

Wiemy, jak wytwarzać smaczne i zdrowe wędliny po polsku. W tym czujemy się najlepiej. Jak nikt inny, znamy się na przetworach mięsnych. Stoją za nami pokolenia doświadczenia, szacunek dla tradycji i nowoczesne technologie. W Grupie Kapitałowej dostarczamy żywność w kraju i na rynki zagraniczne w Europie, Afryce, czy Azji.  Naszą misją jest zapewnić zdrową żywność obecnym i przyszłym pokoleniom.

Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy nowych członków naszego, prawdopodobnie najlepszego zespołu pracowniczego w branży.

Dowiedz się więcej o nas na: www.silesia.eu

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska związane z produkcją wędlin: pracownik produkcji - FARSZOWNIA, PEKLOWNIA i inne

Miejsce pracy: Goczałkowice - Zdrój

Zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji wędlin, kiełbas, kabanosów i produktów garmażeryjnych
  • obsługa niezbędnych maszyn i narzędzi w procesie produkcji
  • należyta dbałość o bezpieczeństwo i higienę produktu

Wymagania:

• zaangażowanie i sumienność
• dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym
• książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bezpłatne posiłki
  • pakiet sportowy
  • inicjatywy organizowane dla pracowników
  • ubezpieczenie grupowe
  • paczki okolicznościowe
  • dowóz pracowników z wybranych kierunków

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj. Można również dostarczyć bezpośrednio do zakładu w Goczałkowicach, ul. Uzdrowiskowa 4c.

Kontakt

Tel. 662 057 998