Menu

Pracownik biurowy odpowiedzialny za bazę opisów produktów

Smart Solution Sp. z o.o.

Pszczyna

Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Jankowicach to dynamicznie rozwijająca się firma, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży e-commerce. Jesteśmy młodym, ambitnym oraz znaczącym zespołem, który odnosi sukcesy na międzynarodowym rynku handlowym.

Jeśli posiadasz umiejętności pracy w zespole, jesteś osobą dokładną, sumienną i gotową do współpracy z nami, chętnie zaoferujemy Ci pracę jako:
Pracownik biurowy odpowiedzialny za bazę opisów produktów

Do obowiązków należeć będzie:
-tworzenie i aktualizacja bazy oferowanego asortymentu
-dbanie o spójny wygląd opisów produktów
-nadzór nad poprawnością danych

Wymagania:
-znajomość podstaw HTML
-znajomość podstaw grafiki komputerowej
-kreatywność i dobry kontakt z ludźmi

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
-Możliwość zawodowego rozwoju
-Pracę w młodym i ambitnym zespole

Swoje zgłoszenie należy przesłać na adres: hr@esmart.com.pl
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie stanowiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Jankowicach, ul. Złote Łany 52A zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Jankowicach przy ul. Złote Łany 52A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt

Tel. 883-380-666
Ilość wysłanych formularzy: 5