Filtry
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Specjalista ds. księgowości

Bielsko-Biała

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika. HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

Weryfikacja pod względem formalno-prawnym i księgowanie dokumentów,
Nadzór nad należnościami i zobowiązaniami,
Weryfikacja i uzgadnianie sald kont rozrachunkowych,
Przygotowanie faktur do płatności,
Aktywny udział w procesie cyklicznego zamknięcia miesiąca.

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie (preferowany kierunek ekonomiczny),
Doświadczenie na stanowisku księgowym,
Znajomości ustawy o VAT, ustawy o rachunkowości,
Samodzielność i gotowość do pracy,
Znajomość MS Office (Excel,Word),
Znajomość systemu Enova będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
System premiowy,
Szkolenia finansowane przez firmę,

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu wpisując nazwę stanowiska!