Filtry
Zakłady Mięsne Silesia S.A.

PRACOWNIK MAGAZYNU SUROWCA

Pszczyna

Wiemy, jak wytwarzać smaczne i zdrowe wędliny po polsku. W tym czujemy się najlepiej. Jak nikt inny, znamy się na przetworach mięsnych. Stoją za nami pokolenia doświadczenia, szacunek dla tradycji i nowoczesne technologie. W Grupie Kapitałowej dostarczamy żywność w kraju i na rynki zagraniczne w Europie, Afryce, czy Azji.  Naszą misją jest zapewnić zdrową żywność obecnym i przyszłym pokoleniom.

Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy nowych członków naszego, prawdopodobnie najlepszego zespołu pracowniczego w branży.

Dowiedz się więcej o nas na: www.silesia.eu

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: Pracownik Magazynu Surowca

Miejsce pracy: Pszczyna

Zakres obowiązków Pracownika Magazynu Surowca:

•  rozładunek i załadunek surowca

•  wystawianie dokumentów magazynowych

•  dbanie o właściwe zatowarowanie magazynu

•  wydawanie surowca do produkcji

Wymagania:

•  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,

•  umiejętność obsługi komputera

•  zaangażowanie w wykonywane obowiązki

•  uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane

•  dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

 Oferujemy:

 •  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•  pracę w systemie III zmianowym

•  bezpłatne posiłki

•  pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych,

•  ubezpieczenie grupowe

•  paczki okolicznościowe

•  dofinansowanie dowozu do pracy z wybranych kierunków

Kontakt

Tel. 662057998