POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Szpital Wojewódzki szuka wielu nowych pracowników

Placówka medyczna uzupełnia braki kadrowe na kilku oddziałach, w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej i Izbie Przyjęć. Poszukiwani są lekarze i personel medyczny.

Jak w wielu placówkach medycznych w kraju, w Szpitalu Megrez brakuje lekarzy różnych specjalności, pracowników personelu medycznego czy diagnostów laboratoryjnych. W tej chwili dyrekcja szpitala wystosowała szereg ofert pracy dla osób związanych zawodowo z branżą medyczną. Kto może znaleźć zajęcie w Szpitalu Wojewódzkim?

Przede wszystkim poszukiwany jest Kierownik Oddziału Neurologii. Dyrekcja zaprasza lekarzy specjalistów z zakresu neurologii, posiadających doświadczenie w kierowaniu zespołem, zapewniając współpracę z wysoko wykwalifikowanym personelem, wyzwania menadżerskie, możliwość rozwoju zawodowego, wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników, rzetelność i przejrzystość warunków finansowych, a forma i warunki współpracy podlegają uzgodnieniu. Przyszły szef neurologii musi się legitymować aktualnym PWZ, specjalizacją z zakresu neurologii, doświadczeniem w zarządzaniu komórkami organizacyjnymi w podmiocie leczniczym, a także umiejętnościami zarządzania zespołem medycznym, komunikacji, budowania relacji.

Kandydaci są zobligowani do zawarcia w dokumentach aplikacyjnych (CV) klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Kierownika Oddziału Neurologii, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)”.

Poszukiwani są również lekarze specjaliści z dziedziny Chirurgii Ogólnej do pracy na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej (wśród wymagań: tytuł specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej, znajomości technik laparoskopowych, podstawy USG, dyspozycyjność - średnio 150 godzin miesięcznie), lekarze specjaliści z zakresu chorób wewnętrznych lub kardiologii do pracy na Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologicznym (forma i warunki współpracy pozostają do uzgodnienia), a także lekarze i lekarze interniści do pracy na Izbie Przyjęć (mile widziana specjalizacja w dziedzinie chorób wewnętrznych).

Szpital Megrez od listopada poszukuje także lekarzy i lekarzy specjalistów z zakresu neurologii na udzielanie świadczeń zdrowotnych w ramach dyżurów medycznych w Oddziale Neurologicznym, lekarzy w trakcie specjalizacji z zakresu neonatologii oraz lekarzy specjalistów z zakresu neonatologii na udzielanie świadczeń medycznych w ramach dyżurów medycznych w Oddziale Neonatologicznym, lekarzy specjalistów z zakresu radiologii na świadczenia medyczne w zakresie opieki lekarskiej w ramach Zakładu Diagnostyki Obrazowej, lekarzy i lekarzy specjalistów na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej czy lekarzy specjalistów z zakresu okulistyki do pracy na Oddziale Okulistycznym.

Mile widziani są również diagności laboratoryjni w ramach Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej (wymagania: aktualne PWZDL, wykształcenie kierunkowe - mgr analityki medycznej, umiejętności współpracy w zespole, komunikacji, budowania relacji, mile widziane doświadczenie w zawodzie diagnosty laboratoryjnego, mile widziane ale nie wymagane - aktualne uprawniania serologiczne). Szpital gwarantuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

Rozpisano także kilka konkursów dla pielęgniarek i położnych na świadczenie usług medycznych, z równoczesnym pełnieniem funkcji Zastępcy Oddziałowej ramach Oddziału Ginekologiczno-Położniczego z pododdziałem ginekologii onkologicznej, a także na świadczenie usług medycznych w Oddziałach i w Izbie Przyjęć.

Potrzebni są również pracownik porządkowy i salowa. W obu przypadkach, kandydaci muszą posiadać aktualną książeczkę sanepidowską. CV z dopiskiem „dotyczy rekrutacji na stanowisko...” należy przesłać mailem na adres rekrutacja@szpitalmegrez.pl w terminie do 31 stycznia 2019 roku lub dostarczyć je do Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi (w godzinach 8.00-14.30).

CV i listy motywacyjne na poszczególne stanowiska należy przesłać mailem na adres rekrutacja@szpitalmegrez.pl. Komisja rekrutacyjna prosi o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów (32) 325-51-26 lub 691-220-586.

Pełna lista ofert pracy i konkursów na wykonywanie świadczeń zdrowotnych wraz z wytycznymi rekrutacyjnymi jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Szpitala Megrez.

joa / tychy.info