POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Operator Wtryskarek

Zakład Produkcyjno-Wdrożeniowy Arkadiusz Urzoń

Pszczyna

Poszukujemy pracownika na stanowisko operatora wtryskarki przy produkcji elementów plastikowych do gazomierzy. Zapewniamy 2 miesięczne szkolenie w zakresie obsługi maszyn.

Zakres obowiązków:

obsługa wtryskarek (przygotowanie surowca, proces produkcji, odbiór detali)

nadzór nad procesem produkcji pod kątem parametrów technologicznych

dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn

dbałość o jakość wykonywanych elementów

prace pomocnicze

praca 3-zmianowa

Oczekujemy:

dobrej organizacji pracy

zaangażowania

zmysłu technicznego

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

umowę o pracę na pełen etat

wynagrodzenie: 4 000,00zł - 5 000,00zł miesięcznie (brutto) w zależności od doświadczenia

premię uznaniową

dodatki zmianowe

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: joanna.kolodziej@urzon.com.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej formuły:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Produkcyjno Wdrożeniowy Arkadiusz Urzoń dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Administratorem moich danych osobowych jest Zakład Produkcyjno Wdrożeniowy Arkadiusz Urzoń. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.”

Kontakt

Tel. 505753579
Ilość wysłanych formularzy: 6