POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
PLESS-GROUP Sp. z o.o.

Zaopatrzeniowiec

Pszczyna

Firma PLESS-GROUP jest producentem filtrów przemysłowych, konstrukcji stalowych, elementów urządzeń i maszyn dla przemysłu ciężkiego. Swoją działalność prowadzi w Pszczynie przy ulicy Bielskiej 44.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz pełnym portfelem zamówień na rok 2021 poszukujemy pracowników na stanowisko:

• Zaopatrzeniowiec

Zakres obowiązków:

• Wyszukiwanie optymalnych cenowo ofert na dostawy
• Wysyłanie zapytań ofertowych i archiwizacja ofert w systemie elektronicznym
• Nadzór nad terminami składania zamówień i realizacji dostaw
• Współpraca z pozostałymi działami w zakresie zaopatrzenia produkcji
• Wprowadzanie dokumentów do systemu Symfonia
• Dostarczanie towarów do klienta i na budowy

Oczekiwania:

• Prawo jazdy kat. B
• Motywacja do pracy
• Profesjonalne podejście do powierzonych zadań
• Dynamika i efektywność w działaniu
• Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym
• Miłą atmosferę w doświadczonym zespole
• Stabilne zatrudnienie

Proszę o przesyłanie CV na adres:
biuro@pless-group.com

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 2