POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
KANCELARIA DS

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Pszczyna

Biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług księgowych poszukuje pracownika na stanowisko

OBOWIĄZKI:

- samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników i zleceniobiorców,

- przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem oraz zwolnieniem pracowników,

- sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, obsługa PFRON i PPK,

- prowadzenie akt osobowych.

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne,

- doświadczenie zawodowe minimum 2 lata,

- znajomość przepisów z zakresu podatków, ZUS i prawa pracy,

- bardzo dobra obsługa komputera i pakietu Office,

- dobra organizacja pracy,

- samodzielność i odpowiedzialność.

MILE WIDZIANE:

- doświadczenie w pracy z systemami księgowymi INSERT.

OFERUJEMY:

- pracę w młodym zespole,

- rozwój zawodowy,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- elastyczne godziny pracy,

- przyjazną atmosferę pracy.

Poszukujemy osoby uczciwej, odpowiedzialnej, potrafiącej pracować w zespole.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.".

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1