Filtry
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Pracownik produkcyjny - branża cukiernicza

Bielsko-Biała

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:   Pracownik produkcyjny bez doświadczenia : branża cukiernicza

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

- czynności związane z obsługą maszyn produkcyjnych w branży spożywczej.

Wymagania:

- umiejętności manualne
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (bądź gotowość do jej wyrobienia).
- umiejętność pracy w zespole,
- dokładność, cierpliwość, spostrzegawczość, pracowitość
- dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany.

Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze produkcji w branży spożywczej.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie !

- stabilne zatrudnienie,
- umowę o pracę tymczasową,
- wsparcie doświadczonego zespołu.

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: magdalena.krzepina@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska! Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'