POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Doradca ds. Pozyskiwania Klientów Biznesowych

DGE Sp. z o.o. Oddział Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice

Partner największej firmy energetycznej w Europie, obniżający koszty mediów:
energii elektrycznej, paliwa gazowego i ciepła miejskiego, zaprasza do tworzenia ultranowoczesnego Projektu, osobę na stanowisko Doradca ds. Pozyskiwania Klientów Biznesowych.

Stawiamy mocno na rozwój naszych współpracowników - proponujemy tylko długoterminową współpracę!

Zyskujesz:

• Okazję dynamicznego rozwoju kariery - pakiet szkoleń o wartości 30.000,00 złotych,
• Możliwość współtworzenia ultranowoczesnego Projektu
• Nieograniczone możliwości zarabiania - 5000,00 i więcej
• Gwarancję długofalowej współpracy i stabilizacji zawodowej
• Pakiet opieki medycznej PZU

Twoje obowiązki:

• Realizowanie celów sprzedażowych (energia, gaz, optymalizacja)
• Samodzielne i dynamiczne pozyskiwanie klientów biznesowych
• Aktywne zawieranie transakcji z klientami

Wymagania:

• Pracujemy tylko na umowie o współpracę (działalność gospodarcza)
i w systemie prowizyjnym
• Doświadczenie w Sprzedaży

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0