POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

INŻYNIER ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji

ABEX TECHNOLOGIE SP. Z O.O

Goczałkowice-Zdrój

Firma Abex Technologie Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków

· doradztwo techniczne w zakresie układów wody lodowej, klimatyzacji i wentylacji
· dobór rozwiązań technologicznych: układy wody lodowej, klimatyzacja i wentylacja
· przygotowywanie ofert handlowych
· koordynowanie projektów
· negocjacje warunków handlowych

Wymagania:

· wykształcenie wyższe techniczne (klimatyzacja/wentylacja/chłodnictwo)
· doświadczenie w pracy w branży HVAC (mile widziane w sprzedaży produktów inwestycyjnych)
· znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
· znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office
· ważne prawo jazdy kat. B
· umiejętność pracy w zespole
· dobra organizacja własnej pracy
· dyspozycyjność

Oferujemy:

· Atrakcyjny system wynagradzania.
· Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
· Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków na oferowanym stanowisku pracy.
· Laptop, smartphone
· Samochód służbowy
· Szkolenia branżowe

ABEX TECHNOLOGIE SP.Z O.O. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

„Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

Kontakt

Tel. 502631047
Ilość wysłanych formularzy: 1