POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Serwisant Chłodnictwa i Klimatyzacji

ABEX TECHNOLOGIE SP. Z O.O.

Goczałkowice-Zdrój

Firma Abex Technologie Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków

· Konserwacja i serwis urządzeń, układów wody lodowej
· Montaże, uruchomienia i serwis układów wody lodowej i jednostek klimatyzacyjnych.
· Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacji.
· Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii.

Wymagania:

· Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze, montażu i serwisie układów wody lodowej, urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.
· Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze i serwisie systemów i urządzeń wentylacyjnych
· Wykształcenie techniczne- średnie lub zawodowe- w jednej z dziedzin: elektryka, obsługa systemów; wentylacji, kanalizacji i chłodnictwa, automatyka, mechanika, hydraulika.
· Świadectwo kwalifikacyjne SEP grup: 1 i 2 w zakresie eksploatacji.
· Świadectwo kwalifikacyjne F-gaz (mile widziane).
· Prawo jazdy kat. B.
· Umiejętność pracy w zespole
· Dobra organizacja pracy własnej
· Dyspozycyjność

Oferujemy:

· Atrakcyjny system wynagradzania.
· Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
· Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków na oferowanym stanowisku pracy.
· Laptop, smartphone
· Samochód służbowy
· Szkolenia branżowe

Kontakt

Tel. 502631047
Ilość wysłanych formularzy: 0