POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Elektryk

PLESS-GROUP Sp. z o.o.

Pszczyna

Firma PLESS-GROUP jest producentem filtrów przemysłowych, konstrukcji stalowych, elementów urządzeń i maszyn dla przemysłu ciężkiego. Swoją działalność prowadzi w Pszczynie przy ul. Bielskiej 44.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

• Elektryk

Zakres obowiązków:
• naprawa maszyn produkcyjnych od strony elektrycznej
• kontrola stanu technicznego maszyn - układów elektrycznych (suwnice)
• utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego i ilościowego powierzonego sprzętu, mierników, narzędzi i elektronarzędzi a także obiektu (naprawa szlifierek, frezarek, wiertarek, wymiana świetlówek)
• prowadzenie zapisów w dokumentacji technicznej

Oczekiwania:
• znajomości podstaw elektryki, elektroniki
• zdolności szybkiego analizowania i rozwiązywania problemów
• samodzielności w działaniu i organizacji pracy
• zaangażowania w powierzone zadania
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• uprawnienia SEP do 1kV lub bez ograniczenia napięcia

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
• pracę pełną wyzwań

Proszę o przesyłanie CV na adres:
biuro@pless-group.com

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć podpisane oświadczenie o treści jak poniżej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0