POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Mechanik - Elektromechanik

Hyundai Witpol

Pszczyna

Obowiązki:

diagnozowanie usterek mechanicznych i elektrycznych oraz wad samochodu;
realizacja zadań związanych z procesem naprawy pojazdów;
dbałość o wysoką jakość naprawy zgodnie ze standardami marki;
wykonywanie kompleksowych napraw pojazdów;
wykonywanie prac serwisowych.

Oczekiwania:

wykształcenie techniczne (kierunkowe zawodowe, średnie lub wyższe)
dobra znajomość zagadnień dot. budowy, naprawy oraz eksploatacji samochodów, poparta doświadczeniem zdobytym na podobnym stanowisku;
umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
wysoka motywacja do pracy;
odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole;
dobra organizacja pracy;
gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16 lub 10-18 oraz w 2 soboty w miesiącu,

Oferujemy:

umowę o pracę;
stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
atrakcyjny system wynagrodzeń;
niezbędne narzędzia pracy.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0