POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Operator linii produkcyjnej

GALFA OT Polska Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Firma GALFA OT POLSKA Spółka z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko: Operator Linii Produkcyjnej
Miejsce pracy: Kaniów/ Czechowice-Dziedzice (Park lotniczy)

Zakres obowiązków:
•Obsługa maszyn znajdujących się na linii

Wymagania:
•Wykształcenie min zawodowe,
•Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
•Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
•Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność,
•Zdolność planowania i organizowania swojej pracy.

Oferujemy:
•Stabilne warunki zatrudnienia,
•Szkolenia wprowadzające do pracy,
•Zatrudnienie na umowę o pracę,
•Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka zasadnicza plus premia),
•Pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, opieka medyczna),

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach za pomocą opcji "Aplikuj"

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, w tym przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) (dalej jako „RODO”) informuję że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Galfa OT Polska sp. z o.o. z siedzibą w Kaniowie, ul. Ks. Stefana Kóski 43 43-512 Kaniów (dalej jako: „Administrator”).
2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (dobrowolnie wyrażona zgoda). Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych może się odbywać, niezależnie od wyrażonej zgody, również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO (prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na dochodzeniu oraz obronie roszczeń Administratora).
3. Pani/Pana dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.
4. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez Administratora przez cały okres procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres 6 miesięcy. Po zakończonym procesie rekrutacji dane osobowe niewybranych kandydatów zostaną usunięte z bazy Administratora.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych. Brak powyższej zgody uniemożliwi nam rozpatrzenie Pani/Pana kandydatury.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 5