POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
FIRMA SZENDERA SZENDERA MARCIN

Pracownik Fizyczny wymagane prawo jazdy B,B+E

Pszczyna

Firma Szendera Szendera Marcin zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych od ponad 12 lat.

Poszukujemy osoby na stanowisko :
Pracownik fizyczny wymagane prawo jazdy B,B+E
Wiek do 45 lat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- Wydawanie, przyjmowanie, załadunek i rozładunek maszyn i urządzeń
- Dowóz maszyn i urządzeń do klienta
- Mycie maszyn na naszej myjni po okresie najmu
- Dbałość o jakość wydawanego sprzętu
- Pomoc przy pracach budowlanych
- Dbałość o porządki przy naszych obiektach

WYMAGANIA:

- Komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z klientami
- Dobra sprawność fizyczna
- Umiejętność pracy w zespole
- Podstawowa wiedza budowlana mile widziana
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i maszyn budowlanych mile widziane
- Wymagane Prawo jazdy kat B , B+E (mile widziane C)

OFERUJEMY:

-Stałą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
-Atrakcyjne warunki finansowe
-Umowa o pracę po okresie próbnym (pełen etat )
-Niezbędne narzędzia pracy
-Nowoczesny sprzęt
-Pracę na jedną zmianę

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych
na adres : marcin@firmaszendera.pl w tytule proszę wpisać PRACA

Kontakt

Tel. 603 663 281
Ilość wysłanych formularzy: 0