Filtry
FIRMA SZENDERA SZENDERA MARCIN

Pracownik Fizyczny wymagane prawo jazdy B,B+E

Pszczyna

Firma Szendera Szendera Marcin zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych od ponad 12 lat.

Poszukujemy osoby na stanowisko :

Pracownik fizyczny wymagane prawo jazdy B,B+E

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- Wydawanie, przyjmowanie, załadunek i rozładunek maszyn i urządzeń

- Dowóz maszyn i urządzeń do klienta

- Mycie maszyn na naszej myjni po okresie najmu

- Dbałość o jakość wydawanego sprzętu

- Pomoc przy pracach budowlanych

- Dbałość o porządki przy naszych obiektach (koszenie trawy ,dbałość o ogólny porządek)

WYMAGANIA:

- Komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z klientami

- Dobra sprawność fizyczna

- Umiejętność pracy w zespole

- Podstawowa wiedza budowlana mile widziana

- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i maszyn budowlanych mile widziane

- Wymagane Prawo jazdy kat B, B+E  (mile widziane C)

OFERUJEMY:

-Stałą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie

-Umowa o pracę po okresie próbnym (pełen etat )

-Niezbędne narzędzia pracy

-Nowoczesny sprzęt

-Pracę na jedną zmianę

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres :

marcin@firmaszendera.pl w tytule proszę wpisać PRACA

Kontakt

Tel. 603 663 281
Ilość wysłanych formularzy: 0