POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Asystentka/Higienistka stomatologiczna

Praktyka Stomatologiczna

Pszczyna

Praktyka stomatologiczna w Pszczynie zatrudni asystentkę stomatologiczną, higienistkę stomatologiczną, uczennicę ww kierunków.

Opis stanowiska pracy:

Prowadzenie rejestracji, asystowanie przy zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych, przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy,

przygotowywanie pacjenta do zabiegu, sterylizacja narzędzi i materiałów,

utrzymanie porządku i czystości w gabinecie, prowadzenie spraw organizacyjnych.

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe medyczne (asystentka stomatologiczna lub higienistka),

komunikatywność, odpowiedzialność, energiczność, miłe usposobienie,

chęć pracy z ludźmi, dyspozycyjność, praca zmianowa, chęć kształcenia i rozwoju zawodowego.

Oferta:

- warunki do uzgodnienia włączając stałą pracę na umowę o pracę,

- możliwość pracy na część etatu - z perspektywą na cały etat

- proponowane wynagodzenie na pełny etat w przypadku doświadczenia zawodowego i zaangażowania w pracy ok 3000,00 - 4000,00 zł netto

- możliwość pracy również w soboty

Proszę o przesyłanie podań o pracę wraz z załączonym CV ze zdjęciem na adres e-mailowy - pliki word i pdf.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 5