POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

SAMODZIELNY SPECJALISTA ds KADR I PŁAC

Firma Produkcyjna

Pszczyna

Firma produkcyjna z długim stażem na rynku oferuje pracę na stanowisku Samodzielny specjalista ds Kadr i Płac

Obowiązki
- Prawidłowa i terminowa realizacja procesów kadrowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa we wskazanym zakresie (m.in. zatrudniania pracowników, rozliczania umów cywilnoprawnych, urlopów, rozliczania czasu pracy).
- Sporządzanie i naliczanie list płac zgodnie z przepisami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w wymaganych terminach.
- Obsługa programu kadrowo- płacowego oraz innych platform niezbędnych do przekazywania danych właściwym instytucjom.
- Prowadzenie sprawozdawczości oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. ZUS, US, GUS, PFRON).

Oczekiwania
- Wykształcenie wyższe.
- Min. 2 lata doświadczenia w obszarze kadrowo- płacowym
- Znajomość przepisów z zakresu naliczania płac, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ZFŚS.
- Umiejętność współpracy z osobami z różnych szczebli organizacji.
- Dokładność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy
- Stałą pracę na pełen etat,
- Szkolenia umożliwiające rozwój,

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy : produkcja.strefa@wp.pl

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1