POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY

VERTEX SA

Czechowice-Dziedzice

FIRMA VERTEX SA, JEDEN Z LIDERÓW RYNKU TECHNIK OSŁONOWYCH POSZUKUJE KANDYTATÓW DO PRACY NA STAŻ : PRACOWNIK BIUROWY
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Wymagania:
- zarejestrowanie w Urzędzie Pracy w Bielsku-Biała
- wiek do 30roku życia
- obsługa komputera ( word, exel, )

Oferujemy:
- po zakończonym staży umowa o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, zgoda na przetwarzanie danych osobowych)
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VERTEX SA umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach, związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji. Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych osobowych pozyskanych w celu rekrutacji."

ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH POZYSKANYCH W CELU REKRUTACJI
Administratorem danych osobowych jest VERTEX SA w Czechowicach - Dziedzicach, ul. Bestwińska 25. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w celu obecnej i przyszłych rekrutacji. Każda osoba posiada prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych osobowych w celu zatrudnienia jest obligatoryjne w oparciu o odpowiednie przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 7