POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Pracownik gospodarczy, pomocnik przy produkcji

Coma-Sport Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Coma-Sport sp. z o.o. jest obecna na rynku nieprzerwanie od 1989r. Zajmujemy się produkcją sprzętu sportowego wytwarzanego ze stali, aluminium i drewna na potrzeby wyposażenia obiektów sportowych na rynku krajowym i europejskim.

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku pracownik gospodarczy, pomocnik przy produkcji należeć będzie:

• Prace porządkowe wokół budynku firmy (w tym koszenie trawy)
• Utrzymanie czystości w przestrzeni produkcyjnej (stolarnia, ślusarnia)
• Pomoc przy prostych pracach produkcyjnych i magazynowych
• W okresie zimowym obsługa pieca CO, odśnieżanie

Wymagania:
• Brak przeciwskazań do wykonywania prac fizycznych
• Brak uczuleń na pyły, kurz i innych
• Praca od pn.-pt. min. 6godzin (¾ etatu)
• Samodyscyplina i organizacja pracy
• Mile widziane orzeczenie o umiarkowanym/lekkim stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
• Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku min. ¾ etatu

CV ze zdęciem prosimy przesyłać na adres praca@coma-sport.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. APLIKUJ

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 3