POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Pomocnik magazyniera - placowy

Work Service S.A.

Tychy

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla Naszego Klienta w Tychach poszukujemy dwóch pracowników do pracy na stanowisku Pomocnik magazyniera-placowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Obsługa wózka widłowego,
- Rozładunek, załadunek materiałów,
- Prace magazynowe i porządkowe.

CZEGO OCZEKUJEMY?
- Uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

CO OFERUJEMY?
- Umowę o pracę tymczasową,
- Pracę na 1 zmianę (6-14 lub 8-16),
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- Stałą opiekę koordynatora,
- Premię wydajnościową,
- Narzędzia niezbędne do pracy,
- Pakiet benefitów.

Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych.” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”
Administratorem danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower, ul. Gwiaździsta 66.
W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółki zależne i powiązane z Work Service S.A. administratorami danych osobowych są również: Finance Care Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Industry Personnel Services Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Krajowe Centrum Pracy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Sellpro Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14; Work Service International Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66.
Dane przetwarzane są przez administratorów w celach: rekrutacji / zatrudnienia/ udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania umowy lub/i nawiązania kontaktu. Każdy ma prawo do wglądu w swoje dane oraz by je poprawiać. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. W każdym momencie możesz wycofać swoją zgodę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez link podany w ogłoszeniu.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami. APLIKUJ

Kontakt

Tel. 797-990-648
Ilość wysłanych formularzy: 0