POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Doradca klienta, handlowiec

Komin - Flex sp z o.o.

Pszczyna

Poszukujemy osoby która wzmocni działania w oferowaniu i sprzedaży gazowych lamp grzewczych VULKAN - www.vulkan.com.pl. Ciekawa praca związana z wyjazdami na terenie całego kraju oraz stacjonarnie w Pszczynie. Liczymy na chęć i zapał do pracy.

Oczekujemy :

• Wykształcenia minimum średniego
• prawo jazdy kat „B”
• Wysokiego poziomu kultury osobistej
• Samodzielności w realizowaniu zadań
• Umiejętności szybkiego uczenia i łatwości nawiązywania kontaktów

Zakres obowiązków :

• Dbanie o relacje z naszymi klientami i wizerunek firmy
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Wsparcie pracy Managera Projektu i pod jego kierownictwem w działaniach ( np. wizyty,targi, imprezy marketingowe,serwis )
• Obsługa zamówień
• Opieka nad rynkiem

Oferujemy:
• umowę o pracę w ciekawym zespole
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niezbędne narzędzia pracy ( telefon, komputer, samochód)
• możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy

Aby wziąć udział w rekrutacji prześlij na adres vulkan@kominflex.com.pl swoje CV z krótkim opisem dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na cele rekrutacji.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 2
Następne » Powrót