POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Architekt

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

HR SIGMA poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: Architekt

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:
- prowadzenie procesu projektowego od fazy koncepcji do projektu wykonawczego,
- opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych,
- tworzenie dokumentacji projektowej,
- bieżące rozwiązywanie problemów projektowych,
- udział w spotkaniach z inwestorem oraz w koordynacyjnych spotkaniach projektowych,
- wsparcie innych działów firmy w zakresie analizy dokumentacji technicznej oraz przygotowywania ofert,
- współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (dyplom magisterski kierunku Architektura i Urbanistyka) - warunek konieczny,
- udokumentowane doświadczenie w pracy przy wszystkich fazach projektu (od koncepcji po projekt wykonawczy) - min. 2 lata,
- posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności architektonicznej,
- biegła znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie: AutoCad, SketchUp,
- praktyczna znajomość prawa budowlanego i administracyjnego oraz warunków technicznych i norm,
- doświadczenie w koordynacji międzybranżowej,
- znajomość dostępnych na rynku materiałów budowlanych i technologii,
- wysoka samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji i bardzo dobra organizacja własnej pracy,
- terminowość, odpowiedzialność i dbałość o szczegóły,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- doświadczenie w pracy zespołowej,
- kreatywność poparta ciekawymi projektami w portfolio,
- poczucie estetyki i wyobraźnia przestrzenna,
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia - mile widziane.

Oferujemy:
- interesującą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,
- możliwości rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
- prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport,
- liczne benefity dla pracowników.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Klauzula RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót