POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Kasjer, sprzedawca ORLEN Pszczyna ul. Cieszyńska

AIR ENERGY GROUP SP. Z O. O.

Pszczyna

Zatrudnię na stanowisko: Pracownik Obsługi Klienta (kasjer, sprzedawca).
Praca na franczyzowej stacji paliw Orlen w Pszczynie przy ul. Cieszyńskiej.

System zmianowy 12h. Zmiana dzienna 7-19, zmiana nocna 19-7.

Oferuję umowę o prace.
Rabaty i zniżki dla pracowników
Elastyczny grafik
Pracę w miłym zespole

Zakres obowiązków:

obsługa Klientów przy kasie, obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy
rozkładanie dostaw towarów
wykonywanie powierzonych obowiązków

Wymagania:

umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad
Pozytywne nastawienie
kultura osobista
życzliwość
zaangażowanie

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub o pozostawienie u kierownika stacji.

Prosimy o załączenie klauzuli :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 22