POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Specjalista ds. projektu i serwisu

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Ustroń

HR SIGMA poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. projektów i serwisu

Miejsce pracy: Ustroń

Zadania:
- Zapewnienie Klientom zdalnej obsługi produktu w zakresie przydatności do użytkowania, obsługi, serwisowania i konserwacji produktów,
- Prowadzenie projektu: zakup wszystkich wymaganych materiałów, nadzór / instalacja, planowanie pracy, zapewnienie pomocy projektowej,
- Fakturowanie / koordynacja, przetwarzanie reklamacji
- Zapewnienie pomocy technicznej,
- Przyjmowanie i przestrzeganie wszystkich obowiązków w zakresie zdrowia, środowiska, bezpieczeństwa, jakości, polityk, procedur i bezpiecznych praktyk pracy związanych ze stanowiskiem,
- Uczestniczenie w spotkaniach szkoleniowych lokalnie i na arenie międzynarodowej,
- Udzielanie informacji Klientom na temat nowych produktów i innych ogólnych informacji rynkowych,
- Tworzenie kompletnych raportów miesięcznych i miesięcznych wydatków zgodnie z wymaganiami,
- Zapewnienie zgodności działań sprzedażowych z normami prawnymi i etycznymi,
- Zapewnienie zgodności działań z Kodeksem Postępowania Toro,
- Utrzymanie kontaktu z kluczowymi Klientami i stowarzyszeniami branżowymi oraz dbanie o osiąganie celów działu.

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata),
- Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność nawiązywania skutecznych relacji biznesowych z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
- Umiejętności organizacyjne, planistyczne i komunikacyjne,
- Znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word),
- Znajomość SAP (mile widziane),
- Znajomość języka angielskiego (mile widziane).

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Stabilne zatrudnienie,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Przyjazną atmosferę pracy,
- Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Klauzula RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0