POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Asystentka stomatologiczna/Higienistka

Praktyka Stomatologiczna

Pszczyna

Praktyka stomatologiczna w Pszczynie zatrudni asystentkę stomatologiczną lub higienistkę stomatologiczną.
Opis stanowiska pracy :
Rejestracja pacjentów, asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy, przygotowywanie pacjenta do leczenia, sterylizacja narzędzi i materiałów, utrzymanie czystości w gabinecie, prowadzenie różnych spraw organizacyjnych,etc.
Wymagania :
wykształcenie medyczne (asystentka stomatologiczna lub higienistka)
miłe usposobienie,chęć pracy z ludźmi,dyspozycyjność.
Oferta :
- warunki do ustalenia włączając stałą umowę o pracę - pełny etat lub 1/2 etatu lub 1/4 etatu
Osoby zainteresowane w trakcie szkoły - asystentka stomatologiczna, higienistka zaczęcamy do składania podań o pracę.
Proszę o przesyłanie podań o pracę wraz z załączonym CV ze zdjęciem na adres e-mailowy za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 11