POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Recepcjonistka/Recepcjonista

Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Pszczyna

Zakłady Mięsne Silesia S.A. są jednym z liderów branży mięsnej w Polsce w zakresie przetwórstwa. Naszym pracownikom zapewniamy STABILNE zatrudnienie w dobie kryzysu. Dbałość o BEZPIECZEŃSTWO i HIGIENĘ zarówno naszych wyrobów jak i pracowników jest naszym PRIORYTETEM w codziennym działaniu.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Recepcjonistka/Recepcjonista

Miejsce pracy: Goczałkowice - Zdrój

Rekrutacja prowadzona online!

Zakres obowiązków:

• kompleksowa obsługa Recepcji
• zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów
• obsługa spotkań i klientów
• sporządzanie pism
• sporządzanie raportów, ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe
• znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych
• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• komunikatywność
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• STABILNE i BEZPIECZNE zatrudnienie na podstawie UMOWY O PRACĘ
• TERMINOWĄ wypłatę wynagrodzenia
• pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych
• ubezpieczenie grupowe
• paczki okolicznościowe

Jeśli masz pytania zadzwoń: 882 134 286

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@silesia.eu

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Zakłady Mięsne Silesia S.A.. z siedzibą w Katowicach (40-084) przy ul. Opolskiej 22.”
Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o dopisanie do klauzuli zapisu:
„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne S.A. również w przyszłych procesach rekrutacji."
Pełna informacja odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych w procesie rekrutacyjnym, jest dostępna pod adresem: silesia.eu/klauzula-informacyjna Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Kontakt

Tel. 882 134 286
Ilość wysłanych formularzy: 15