POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Operator CNC

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Tychy

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla Klienta kandydatów do pracy na stanowisko : Operator CNC

Numer ref. OC/ŻS/05/2019
Miejsce pracy: Tychy

Zadania:
• Obsługa maszyn numerycznych (prasy krawędziowe, wykrawarki).

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dokładność, precyzja
• Samodzielność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
• Bardzo dobrą atmosferę w pracy
• Ciekawą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
• Umowę o pracę
• Kartę Multisport
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego cv na adres praca@hrsigma.pl . W tytule wiadomości prosimy wpisać "Operator CNC - Tychy"

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót