POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Proste prace na produkcji

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Tychy

HR SIGMA poszukuje kandydatów do prac montażowych na stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:
- Montaż elementów za pomocą nitownicy i wkrętarki
- Bieżąca kontrola jakości .

Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
- Chęć do nauki
- Zdolności manualne.

Oferujemy:
- Umowę o pracę,
- Kartę Multisport
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego cv na adres praca@hrsigma.pl . W tytule wiadomości prosimy wpisać "Pracownik produkcji - Tychy"

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 3
Następne » Powrót