POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Obsługa Sklepu Internetowego Wisła Mała od 2500zł na rękę

SCANDINAVIAN MOSS POLSKA

Pszczyna

Pracownik Sklepu i Magazynu Internetowego Wisła Mała - Pełny Etat
- umowa o prace
- od 2500-3000 w początkowym okresie pracy.

Hurtownia Scandinavian Moss w Wiśle Małej

Mechchrobotek.pl to firma handlowo Internetowa zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną mchu dekoracyjnego. Działamy na terenie Polski i eksportujemy towar za granicę.

Poszukiwany: Pracownik Sklepu na stanowisku - magazynier/obsługa sklepu

Miejsce pracy: śląskie / Wisła Mała

Opis stanowiska:
- Obsługa magazynu
- Pakowanie paczek
- Częściowa obsługa zamówień internetowych
- Częściowa obsługa klientów przez telefon (e-mail)
- Inne: dodatkowo premiowane, jeżeli są umiejętności

Wymagania:
- zaangażowanie i chęć rozwoju firmy w oparciu o zwiększające się zarobki
- samoorganizacja
- dokładność i podstawowe wyczucie estetyki
- szybkość w działaniu
- umiejętność pracy w zespole
- utrzymanie ładu i porządku w dostawach oraz rozmieszczaniu towaru
- mile widziana znajomość języka słowackiego/czeskiego/angielskiego, umiejętności internetowe, fotograficzne, graficzne, komputerowe, inne.

Oferuję:
- umowę o pracę plus premia pełny etat
- od 2500 na rękę lub więcej jeżeli jest zaangażowanie
- miła atmosfera w miejscu pracy
- wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Proszę o CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem “PRACOWNIK 2020 WISŁA MAŁA”

Kontakt

Tel. 730530655
Ilość wysłanych formularzy: 31